Powrót

Kim jesteśmy?

O nas

Bar Maja

Nasza krótka historia

MAJA jest firmą rodzinną działającą od 1991 roku na terenie Słupska. Podstawą działalności jest tradycyjna polska kuchnia, w której każdy odnajdzie coś dla siebie.

Wyśmienite dania

Wyśmienite dania

Dla każdego!

Babcine pierogi, gołąbki, które gotowała mama na niedzielny obiad, czy schabowe którymi zajadał się ojciec i dziadek. Potrawy przygotowywane są wyłącznie ze świeżych produktów dostarczanych przez pobliskich rolników i gospodarzy.

Nasze potrawy swój smak zawdzięczają tradycyjnym przepisom gospodyń domowych. Kopytka, mielone, zupa pomidorowa czy uwielbiane przez wszystkich pierogi, to dania do których wszyscy mamy sentyment.

W Słupsku funkcjonują cztery BARY MAJA, staramy się być bliżej wszystkich tych, którzy cenią sobie naszą niewyszukaną, ale smaczną i zdrową kuchnię.

Wszystkie posiłki przygotowywane są na miejscu. Klienci otrzymują świeże dania prosto z patelni, a nie odgrzane w "mikrofali".

Menu w naszych barach oferuje klasyczne potrawy a nasi klienci to osoby ceniące sobie wysoką jakość i tradycyjny smak polskiej kuchni.

Przychodząc do Baru Maja oszczędzają Państwo cenny czas, spożywając rodzinny posiłek. Naszym klientom oferujemy atrakcyjny system kart abonamentowych.

Karty abonamentowe w Barach Maja

Wykupując kartę abonamentową, zyskują Państwo dodatkową zniżkę. Odpowiednio przy zakupie abonamentu za 100 zł do wykorzystania na zakup naszych produktów otrzymujemy 120 zł, natomiast przy abonamencie wykupionym za 200 zł do wykorzystania jest 240 zł. Oszczędzacie więc Państwo nawet do 20%.

Wybierz abonament

Wybierz abonament

I oszczędzaj!

Podstawowe informacje o naszym abonamencie:

  • Abonament funkcjonuje w formie wygodnej i trwałej karty magnetycznej.
  • Istnieje możliwość sprawdzenia użycia karty (czas i sposób użycia) - np. sprawdzenie naszych pociech.

Catering w Barach Maja

Oferujemy również usługi cateringowe dla firm oraz grup zorganizowanych na terenie Słupska i okolic oraz posiłki regeneracyjne. Nasze propozycje cateringowe dostosowane są do indywidualnych potrzeb. Zajmujemy się organizacją cateringów na wszelkiego typu imprezy okolicznościowe. Minimalna ilość posiłków w zamówieniu to 15 sztuk.

Oferta dla firm i grup

Oferta dla firm i grup

Wybierz Bar Maja!

Zapraszamy do kontaktu!

Smak jak u mamy
Tylko w Barze Maja