Bar Maja Słupsk / Nasze Bary

Nasze Bary na terenie Słupska

Nasze bary na terenie miasta serwują identyczne menu w identycznych cenach. Wszystkie posiłki przygotowywane są na miejscu i w wielu przypadkach na zamówienie klienta, co czasami powoduje wydłużenie czasu oczekiwania na posiłek. W zamian jednak klient otrzymuje np. kotlet schabowy jeszcze skwierczący po usmażeniu a nie odgrzany w "mikrofali".

Menu w naszych barach oferuje klasyczne potrawy a nasi klienci to osoby ceniące sobie wysoką jakość i tradycyjny smak polskiej kuchni. Przychodząc do Baru Maja oszczędzają Państwo cenny czas, spożywając rodzinny posiłek. Naszym klientom oferujemy atrakcyjny system kart abonamentowych. Więcej informacji uzyskają Państwo w Barach Maja. Do pobrania: Regulamin karty abonamentowej.

Stołówki szkolne znajdujące się w różnych punktach naszego miasta mają na celu zapewnienie gorących posiłków dzieciom i młodzieży w wieku szkolnym. Mogą z nich korzystać również dorośli, decydując się jednak na ustalony jadłospis. Posiłki wydawane w stołówkach szkolnych to posiłek składający się ze smacznej zupy, pieczywa, kompotu oraz drugiego.

Oferujemy również catering dla firm oraz grup zorganizowanych: bankiety, obiady i posiłki regeneracyjne. Minimalna ilość posiłków w zamówieniu to 15 sztuk.

Zapraszamy!!!